Opak
Kurucu
Nurgül Opak

Nurgül Opak

Genel Müdür

Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Nurgül Opak, 2014 yılında Nişantaşı Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır.

Kariyerine 2011 yılında toplu yapı yönetimi sektöründe başlamıştır. Çalışma hayatını; işletmelerin, sitelerin, tesislerin yönetim süreci, muhasebe sistemlerinin kullanımı, kurulumu, personel yönetimi, yeni kadroların-yönetim organizasyon şemalarının oluşturulması, denetlenmesi faaliyetleri ve eğitimleri ile zenginleştirmiştir.

Opak Yönetim Hizmetleri ve Danışmanlık Limited Şirketi’ni kurarak toplu yapı yönetimi sektöründe profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkımızda

Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar Profesyonel Site Yöneticilik hizmetleriyle güvenilir, dürüst, ilkeli ve şeffaf bir şekilde müşterilerimize en iyi hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Memnuniyet odaklı hizmet politikasıyla profesyonel ve ayrıcalıklı ekipleriyle hizmet vermekte olduğumuz tüm projelerimizde etkili çözümler üreterek mutlu ve huzurlu yaşam alanları sunuyoruz.

Opak Yönetim Dünyasına Hoşgeldiniz.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz; post modern çağımızın en gerekli hizmetleri arasında yer alan toplu yapı yönetimi sektöründe aranan firmalar arasında yer alabilmektir.

Misyonumuz; toplu yapılarda profesyonel yönetim hizmetlerini doğru planlayan alanında uzman kadrosu ve sektöründe başarılı çözüm ortakları ile çalışarak referanslarımızın müşterilerimiz olduğu bir yönetim anlayışı oluşturmaktır.

Opak
#