Opak
Tesis Yönetimi
Tesis Yönetimi

Bir veya birden çok imar parseli üzerinde, belli bir onaylı yerleşim planına göre yapılmış birden çok yapı, "Toplu Yapı" olarak tanımlanmaktadır. Opak yönetim, toplu yapılarda kat mülkiyeti kanununa ve bu yapıların yönetim planlarına göre hazırlanan işletme bütçeleri ve personel kadrosu kurulumu ile profesyonel yönetim sağlamaktadır.

Yönetim Danışmanlığı Hizmeti

Özellikle inşaat firmaları ve toplu yapıları kendi bünyesinde yöneten site yöneticilerine profesyonel site yönetim hizmeti alanında yönetim danışmanlığı hizmeti sunulmaktadır. Henüz inşaat aşamasında olan toplu yapıların yaşam başladığında oluşacak aidat bütçesi danışmanlık hizmeti ile önceden belirlenebilmektedir. Site yöneticilerine ise, genel kurul hazırlıkları, denetim ve raporlamalar hakkında danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Yönetim Danışmanlığı Hizmeti
Muhasebe ve Aidat Takip Hizmeti
Muhasebe ve Aidat Takip Hizmeti

Toplu yapılarda bütçe tasarrufu sağlamak adına alanında uzman muhasebe ekibimiz ile şirket merkezinden aidat takip ve muhasebe hizmeti sunulup minimum bütçe ile hizmet sağlamaktayız.

Özel Güvenlik Hizmetleri

Gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, zilyetlik hakkı, işletme yönetimi hakları ve mülkiyet hakkı ile diğer hak ve hürriyetlerin saldırıya uğramaması amacıyla kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette verilen güvenlik ve koruma hizmetlerine Özel Güvenlik denir. Müşterilerimize, sektöründe uzman güvenlik hizmeti sunan firmalar ile güvenlik hizmeti kanunu ile çalışan çözüm ortaklarımızla beraber bu hizmeti sağlamaktayız.

Özel Güvenlik Hizmetleri
Temizlik Hizmetleri
Temizlik Hizmetleri

Toplu yapılarınızda, binaların iç ve dış hijyeninin sağlanması için alınacak tedbirlerin tamamıdır. Bu tedbirler; asansör ve merdivenler gibi ortak alanların aksatılmadan temizlenmesi, temizlik kurallarının duyurulması ve bina sakinlerinin bu konuda bilinçlendirilmeleri, çöplerin toplanması, dış cephe temizliği ve benzeri hizmetlerin verilmesidir.

Kemirgen ve Haşere Kontrol Hizmetleri

Evinizde veya çalışma alanlarınızda yapılacak teknik keşif sonucu size uygun kimyasallarla size özel ilaçlama hizmetlerini alanında deneyimli ve yetkin kadroya sahip tedarikçi firmalarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Kemirgen ve Haşere Kontrol Hizmetleri
Bakım ve Onarım Hizmetleri
Bakım ve Onarım Hizmetleri

Şirket kadromuzdaki mobil teknik ekibimiz ile, uzaktan yönetimi yapılan projelerin tüm bakım onarım çalışmaları kontrol ve takip edilmekte, acil arızalara 24 saat içinde müdahale edilip ,toplu yapıların tüm bakım ve onarım faaliyetlerini yıllık sözleşmeler ile takip etmekteyiz.

Teknik hizmetler, sertifikalı teknik ekipler tarafından apartman ve site alanlarında bulunan ortak kullanım alanlarına ait her türlü donanım ve teknik cihazların düzenli olarak bakım ve onarımları yapılarak güvenli daimi kullanılabilirliğini sağlayan profesyonel işlerdir. Firmamız, teknik hizmetleri profesyonelce sağlamak için eğitimli teknik elemanlarımız ve teknik iş ortaklarımızla birlikte ortak çalışmaktadır.

Bahçe Bakım ve Peyzaj Hizmetleri

Bahçe bakımı kapsamında mevcut yeşil alan, bitki, ağaçların günlük sulama çalışmalarının yapılması, mevsimsel gübrelemelerinin peyzaj ekipleri tarafından yapılması, budama ve havalandırma çalışmaları, kışlık koruyucu tedbirlerin alınması, mevsimsel çiçeklendirme ve benzeri hizmetleri sunmaktayız.

Bahçe Bakım ve Peyzaj Hizmetleri
Gayrimenkul Danışmanlığı Hizmeti
Gayrimenkul Danışmanlığı Hizmeti

Siteler ve tesislerde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunulmaktadır.

#