Opak
Haberler
#

01.10.2019 - Kemer Park Villaları


    Opak Yönetim Hizmetleri ve Danışmanlık Limited Şirketi 01.10.2019 itibari ile Kemerburgaz/Göktürk’teki Kemer Park Villaları Projesi’nin profesyonel yönetim hizmetinin tamamını üstlenerek hizmet vermeye başlamıştır.


#

04 Nisan 2019 - Tesis Yönetim Firmaları Fuarındayız...

Opak Yönetim Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd.şti. olarak  çözüm ortaklarımızla beraber Kuruluşumuzun ilk yılında; 03-06 Nisan 2019 tarihlerinde tesis yönetim firmaları fuarındaydık.

        

#

Ocak 2019 - Ubm Plaza


    Opak Yönetim Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd.Şti. plazalara da yönetim danışmanlığı hizmeti sağlayarak vizyon edindiği hedefine emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Bu minvalde 01.01.2019 itibari ile çözüm ortaklığıyla, Ubm Plaza’ya da yönetim danışmanlık hizmeti vermektedir.#

Ocak 2019 Arketip II Sitesi

    Opak Yönetim Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şti.  Ocak 2019 itibari ile danışmanlık hizmeti vermeye başladığı Arketip II Evleri Sitesi’nde, Mart 2019 tarihi itibariyle projenin yönetim ve personel hizmetlerini de sağlayarak  site yönetim faaliyetlerinin tamamını üstlenmiştir.   İlkeli  ve şeffaf yönetim anlayışıyla, Kemerburgaz / Göktürk’te bölgenin en gözde projelerinden biri  olan Arketip II Evleri Sitesi’ne de hizmet sağlayan Opak Yönetim, toplu yapı yönetimi sektöründe misyon edindiği değerlerle büyümeye devam etmektedir.